Rurociągi bez spawania

Wykonujemy systemy, składające się z rurociągów, które przystosowane są do łączenia inną metodą niż tradycyjne spawanie. Doskonale sprawdzają się w wysoko- i niskociśnieniowych instalacjach oraz wszędzie tam, gdzie jest utrudnione lub niemożliwe zamontowanie rurociągów spawanych. Ponadto jest to rozwiązanie generujące ogromne oszczędności, zarówno pod względem czasu, jak też kosztu montażu i płukania. Rurociągi bez spawania cechują się większą odpornością na uszkodzenia, co przekłada się na mniejszą częstotliwość konserwacji i napraw. Kluczową zaletą tego typu rurociągów jest przede wszystkim potwierdzona ochrona i skuteczność zabezpieczenia przed wyciekami. Systemy rurociągów montujemy w krótkim czasie, mają duże możliwości prefabrykacji, a także występują w wielu różnych rodzajach. Zawsze dostosowujemy system indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klienta, a także miejsca montażu i wielkości projektu.

Rodzaje rurociągów bez spawania

Korzystamy z elementów renomowanych producentów. W projektach stosujemy połączenia kielichowe 37° Flare Flange, które polecamy szczególnie do transportu węglowodorów, cementu, wysokociśnieniowych rurociągów instalacji oczyszczania wody. 37° Flare Flange jest zgodne ze specyfikacją rurociągów ISO 61 , ISO 62. Inne opcje to połączenie rowkowe Retain Ring Flange oraz połączenia zgodne z normami DIN 2353, DIN EN ISO 8434-1 ze stożkiem uszczelniającym 24°.
Dodatkowo prowadzimy sprzedaż rur wykonanych ze stali nierdzewnej i węglowej, złączy z kołnierzami, zaworów i adaptorów. Ponadto posiadamy szeroki wybór węży hydraulicznych i końcówek do węży.